Stajnia Mortęgi

Jeśli szukasz idealnego miejsca do uprawiania jazdy konnej na Warmii i Mazurach, to Stajnia Mortęgi jest idealnym wyborem dla Ciebie. Położona w pięknym otoczeniu lasów i pagórków, ta stadnina koni na Mazurach oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się tą uwielbianą przez wielu dyscypliną sportu.

 

Nasza nowoczesna stajnia jest wyposażona we wszystko, co potrzebne do pielęgnacji i utrzymania koni, a nasza kadra instruktorów to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy chętnie pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności jeździeckie. Oprócz samej jazdy konnej, na terenie stajni znajdziesz wiele innych atrakcji, takich jak spacery po malowniczych okolicznych lasach czy wycieczki rowerowe po okolicy.

 

Jeśli chciałbyś wynająć konia lub skorzystać z naszych szkoleń jeździeckich, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej lub do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci zaplanować wspaniały wypoczynek w naszej Stajni Mortęgi na Warmii i Mazurach.

 

Sprowadź także nasz Regulamin Stajni

Pobierz Cennik jazdy konnej

Stajnia MortęgiJazda konna Mazury