Piknik rodzinny

2020-07-06

W dniach 21 i 22 czerwca 2019 r. na terenie OSiR w Lubawie przy ul. Łąkowej odbył się piknik rodzinny – „Bezpieczne Wakacje”. Piknik zorganizowany został dzięki wsparciu burmistrza miasta, Miejskiej Komisji ds. profilaktyki oraz Fundacji Mortęskiej.

Podczas dwudniowej imprezy organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla każdego. Były zabawki, dmuchańce, strefa dla najmłodszych naszych mieszkańców tzw. strefa bobasa, klockomania (rodzinne budowanie z drewnianych klocków), kącik plastyczny, malowanie twarzy, kącik dla majsterkowiczów i gry video. W piątek zorganizowano dla dzieci przejażdżki kucykiem.
W kawiarence były kanapki, gofry, naleśniki, można było rozsmakować się w popcornie świeżo zrobionym oraz wacie cukrowej. Dostępne były także inne przysmaki i napoje. Wszystko oczywiście gratis!
Przez te dwa dni z imprezy skorzystało wielu mieszkańców Lubawy i okolicznych miejscowości, a także inne osoby spędzające wakacje w Lubawie.